Sporto savaitė "SPORTUOJAME VISI KARTU " (nuotraukų autorė I.Galdikienė)

Tradicine švente tapusi sporto savaitė „Gintarėlyje“  rugsėjo-spalio mėnesiais pakviečia visą bendruomenę intiancyviai pasportuori.  Visą savaitę įstaigoje organizuojamos įvairios varžybos tarp grupių, tėvelių., gaminamas sveikiausias patiekalas ir t.t. Spotiniai užsiėmimai vyskta ir prie jūros. 

 

2 (Small) 3 (Small) 4  (Small) 5 (Small) 6  (Small) 7  (Small) 8  (Small) 9 (Small) 10 (Small) DSC_0815 (Small) DSC_0821 (Small)

 

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ (nuotraukų autorė I.Galdikienės)

Kaip ir kiekvienais metais, auksinis rugsėjis atneša nuostabią šventę. Rugsėjo 1-o ji! Ji ypatinga ne tik mažiems ir dideliems, bet ir jų tėveliams. Šiai šventei labai atsakingai ruošėsi ir vaikų lopšelio-darželio „Gintarėėlis“ darbuotojai. Šiemet vaikučius aplankė Rudenėlis ir Vasarėlė Šventę pradėjo gražiais palinkėjimais, kuriuos išsakė darželio direktorė,  prišmokyklinukai. 

  DSC_0769 (Small) DSC_0773 (Small) DSC_0782 (Small)  DSC_0792 (Small)

 

MOLIŪGĖLIO GIMTADIENIS (nuotraukų autorė I.Galdikienė)

Kaip nesidžiaugsi rudenėliu, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinės pilnos daržovių. Pasidžiaugti rudens gėrybėmis Palangos lopšelio- darželio ,,Gintarėlis‘‘ ,,Spalviukų‘‘ ir ,,Žuviukų‘‘ grupių vaikučiai ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vanda Tarvydienė ir Giedrė Norkūnienė bei auklėtojos Vaida Siraštanovienė ir Inga Galdikienė, pakvietė tėvelius dalyvauti akcijoje ,,Su moliūgėliu į darželį‘‘. Vaikai, tėvelių padedami, visą savaitę nešė geltonskruosčius moliūgus, kuriais papuošė savo grupes. Vėliau grupėse vaikai galėjo jais pasidžiaugti, palyginti, išrinkti patį didžiausią, storiausią, gražiausią, geltoniausią moliūgą. Ir kiekvienas moliūgas, moliūgėlis atgijo, kada vaikučiai kartu su tėveliais, dekoravo ir drožinėjo, skaptavo savo moliūgus, kurie virto įvairiais pasakų veikėjais. Didelę išmonę vaikai pademonstravo, kai moliūgo gimtadienio šventei maišė ir kepė moliūgo pyragus. Visi žinome, kaip daržo lysvėje šalia morkytės, svogūno ir kopūsto auga gražūs geltonšoniai moliūgai, bet ne visi vaikai buvo matę, kaip Moliūgas švenčia savo gimtadienį. Moliūgo garbei surengta didžiulė šventė, kuri vyko spalio 22 dieną lopšelio- darželio ,,Gintarėlis‘‘ beržynėlyje. Į šventę sugužėjo visi darželyje buvę moliūgai, vaikučiai, tėveliai, pedagogai, darželio administracija. Šventės metu, įspūdingai išdrožinėtuose, išraižytuose moliūguose buvo įžiebtos ugnelės. Moliūgo gimtadienyje skambėjo linksmos vaikų dainelės, vaikai šoko, deklamavo eiles, vaikučiai su tėveliais žaidė ratelius. Šventę vainikavo vaikučių iškeptas pyragas su gimtadienio fejerverku, kuriuo vaišinosi visą įstaigos bendruomenė. Ir tą dieną Moliūgui buvo pati laimingiausia gimtadienio diena. Jis dar ilgai girdėjo vaikiškus balsus, kurie jam šaukė ,,Valio, valio … Moliūgėlio gimtadienis‘‘!!!

       F6481 (Small) F6506 (Small) 

 

Košės diena  -"Jūreivėlių", "Smiltelių", "Drugelių" ir "Bitučių" grupėse

 Spalio 10 – 13 dienomis lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ praūžė „Košių diena“. Į šią akciją įsitraukė patys mažiausi šios įstaigos ugdytiniai: „Smiltelių“, „Jūreivėlių“, „Drugelių“ bei „Bitučių“ grupės. Šių grupių vaikučių mamytės virė ir vaišino vaikučius savo išvirtomis įvairiomis košytėmis. Po to mamos  pasidalino  ir  savo virtų košių receptais. Vaikai ragavo, skanavo ir džiaugėsi vaišėmis.   

    DSCF2058       

 

Tarptautinė Mokytojo diena "Gėlės Jums – Mokytojau"  (nuotraukų autorė – I.Galdikienė)

Spalio 4 d. Palangos Ramybės centre, buvo pagerbti savivaldybės pedagogai. Mero padėkos raštas buvo įteiktas  auklėtojai metodininkei Almai Matelienei, Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštai įteikti auklėtojoms metodininkėms Vaidai Siraštanovinei ir Erikai Lukauskienei. Darželyje pedagogus pasveikino Lietuvis Respublikos Ministri pirmininko patarėjas Antanas Vinkus

2  4 5 6 

008 (Small) 014 (Small) 017 (Small) 025 (Small) 036 (Small) 030 (Small) 040 (Small) 047 (Small) 041 (Small)  052 (Small) 057 (Small) 061 (Small) 062 (Small) 063 (Small) OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA                 

 

PYRAGO DIENA (nuotraukų autorė I.Galdikienė)

Pyragų diena – tai „Išsipildymo akcijos“ dalis, kai kepami pyragai, jais vaišinamasi ir aukojama mažiesiems Lietuvos ligoniukams. Palangos lopšelio–darželio „Gintarėlis“, „Spalviukų“ grupės vaikučiai, pedagogai ir tėveliai neliko abejingi šiai kilniai akcijai. Auklėtojų Vandos Tarvydienės ir Ingos Galdikienės pakviesti, grupės tėveliai aktyviai ruošėsi dalyvauti visuotinėje gerumo akcijoje. „Spalviukų“ grupės vaikams buvo sudaryta galimybė  išbandyti savo kulinarinius sugebėjimus. Vaikai į darželį atsinešė produktų ir  auklėtojų padedami patys „kepė“ pyragą „Tinginys“. Rodos, paprasčiau ir būti negali: kepame patį mėgstamiausią savo pyragą, atsinešame jį penktadienį į darbą ir visos kartu skanaujame, paaukodamos pinigėlių mažiesiems Lietuvos ligoniukams. Nuo pat ryto darželio koridoriai  kvepėjo obuoliais, cinamonu, vanile, šokoladu… Sunku buvo atsispirti ir neparagauti nors vieno pyrago gabalėlio. Visą rytą auklėtojos, tėveliai, seneliai, vaikučių broliukai ir sesutės skanavo pyragus ir aukojo pinigėlius. Kilniai akcijai paaukota 160 Eur.

FIP_3776 (Small) 3797 (Small) 3787 (Small)  3780 (Small)    3754 (Small)

 

Renginys "Palangos stalas-2016 m." (nuotraukų autorė I.Galdikienė)

IMG_5518 (Small) IMG_5527 (Small) IMG_5521 (Small)

 

Darželyje svečiavosi Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojai ugdymui bei logopedai, spec. pedagogai

 FIP_0287 (Small) FIP_0276 (Small) FIP_0270 (Small) FIP_0262 (Small) FIP_0248 (Small)

 

DARŽELYJE SVEČIAVOSI PEDAGOGAI IŠ SANKT PETERBURGO !!!! 

20150925_131657 (Small)  20150925_121406 (Small)