Grupėje „Drugeliai“  tęsiasi tėvelių savanorystė

Grupėje „Drugeliai“ tęsiasi tėvelių savanorystė

Vasarės mamytė, Vitalija Senkienė, supažindino vaikus su globos koordinatorės darbu. Ji pati dirba globos koordinatore, tad norėjo, kad vaikai suprastų ir susipažintų su šiuo darbu. Daugeliui vaikų žodis GLOBA buvo neaiškus ir negirdėtas. Žodžio reikšmę jie suprato išklausę pačios mamytės sukurtą pasaką apie grybuką-baravykiuką.

Pasaka atskleidė pagrindinio herojaus nelaimę – miške grybukas liko vienas, tačiau laimei, atsiradus kitai grybų šeimynai, baravykiukas galėjo užaugti prižiūrimas ir mylimas.

Diskusijos metu ugdytiniai išsiaiškino kas yra vaikų globa ir kokiais atvejais ji reikalinga, kodėl vaikai atsiduria globėjų šeimose, o negali augti savo šeimoje, kaip žmogus pažįsta save ir kt.

Susitikimas baigėsi smagiomis veiklomis: vaikai spėliojo mįsles, piešė namuose patinkančias laisvalaikio praleidimo veiklas bei buvo apdovanoti smagiomis dovanėlėmis.

Kita smagi veikla – drakoniukų darymas grupėje. Viltės tėtis, Darius Žemgulys, (deja, negalėjo pats veikloje dalyvauti) namuose vaikams iš popieriaus prilankstė drakoniukų, kuriuos gamintis ugdytiniai patys baigė grupėje: kirpo dantukus, akytes, ausis, ragus, klijavo. Visi pasidarė savo „drakoniuką“.
Vaikai noriai įsijungė į kūrybą, po kurios visi džiaugėsi vieni kitų darbeliais ir su savo nauju „draugu“ laimingi išėjo namo.

Džiaugiamės ir tariame nuoširdų ačiū Vasarės mamytei už įdomią, prasmingą, turiningą veiklą bei Viltės tėveliams už iniciatyvą, pramogą vaikams, smagiai praleistą laiką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Žibutė Kubilienė