Parama Palangos lopšeliui-darželiui ,,GINTARĖLIS“
 
 
 
                 
              
              Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 dienos gali pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praėjusiais kalendoriniais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 proc.) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą. PARAMOS DYDIS PAKITO – TIK 1,2 %
               
Kreipiamės į Jus, prašydami skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio sumos  Palangos lopšeliui-darželiui “GINTARĖLIS” paramą (vadinamuosius 2 proc.) perveda ne tik pedagogai, aptarnaujantis personalas bet ir jų šeimų artimieji, draugai. Maloniai prašome rasti laiko užpildyti deklaracijos formą FR0512_v2 forma ir ją nunešti į Mokesčių inspekciją Palangoje, Vytauto g. 75 arba tai galite atlikti per savo internetinės bankininkystės puslapį adresu  http://deklaravimas.vmi.lt. ir paremti Palangos lopšelį-darželį “GINTARĖLIS”.
Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų pervedamos paramos lopšeliui-darželiui “GINTARĖLIS ” lėšos nėra ir nebus išskaičiuojamos iš Jūsų šeimos pajamų. Šiuos pinigus Mokesčių inspekcija išskaičiuoja iš Jūsų praėjusiais metais jau sumokėtų valstybei mokesčių, todėl ši parama neturės įtakos Jūsų šeimos biudžetui. 
 
 
Skirdami paramą Jūs prisidėtumėte prie lopšelio-darželio ,,Gintarėlis” gerovės kūrimo.
 
 
 
REKVIZITAI
Palangos lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“
Įmonės kodas – 190274379
Adresas – Taikos g. 6, Palanga
Banko sąskaita – LT377180600000142470
 
 

 parsisiųsti

2017 m. ataskaita tėvams  –parsisiųsti Adobe .PDF formatu