Išvyka į Lietuvos jūrų muziejų

Išvyka į Lietuvos jūrų muziejų

Gegužės 8 d. grupės „Smiltelės“ ir „Žiogeliai“ vaikai kartu su mokytojomis vyko į Lietuvos jūrų muziejų. Išvyka organizuota įgyvendinant Palangos miesto savivaldybės finansuojamą saviraiškos programą „Ką ošia Baltijos jūra”.

Mokytoja Gražina Vagener – profesionali gidė, tad smagi ekskursija prasidėjo vos įlipus į autobusą. Vaikai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie savo gimtąjį kraštą važiuojant iki kelto ir plaukiant keltu iš Klaipėdos į Smiltynę.
Persikėlę į Smiltynę, aplankėme jūrų muziejų, jo akvariumą, laivų ekspoziciją, kuriuos tyrinėdami suvokiame Lietuvą kaip jūrinę valstybę. Vaikai džiaugėsi įvairiausiomis muziejaus ekspozicijomis, žavėjosi žuvų įvairovę, kurios einant tuneliu plaukiojo virš jų galvos, dalyvavo edukacijose „Kodėl pingvinai nesušlampa?” ir „Kur slepiasi Jūros žvaigždė?”, kurios buvo skirtos supažindinti vaikus su Baltijos jūros gyventojais, papasakoti apie pačią jūrą.

Po užsiėmimo vaikai vaišinosi drauge su savo grupės draugais, apžiūrėjo laivų ekspoziciją, žaidė. Išvyka buvo turininga ir smagi. Šiek tiek nuvargę, bet pilni gražiausių kelionės įspūdžių, grįžome į darželį, kur jau mūsų laukė gausus tėvelių pulkas.

Mokytojos Gražina Vagener ir Ilona Matulevičiūtė