METODINIS-PRAKTINIS PASITARIMAS „STREAM UGDYMAS DARŽELYJE“

METODINIS-PRAKTINIS PASITARIMAS „STREAM UGDYMAS DARŽELYJE“

Balandžio 17 d. Kretingalės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus mokytojos ir direktorės pavaduotoja ugdymui Deimantė Vitkutė-Stonkuvienė atvyko į mūsų įstaigą pasisemti gerosios patirties STREAM ugdymo srityje ir apžiūrėti vidaus bei lauko edukacines erdves.

Mokytoja metodininkė Vanda Tarvydienė mokytojoms parodė atvirą veiklą – „STREAM veiklos „Žiniukų“ laboratorijoje“, kurioje pademonstravo įvairius eksperimentus, kūrybinius darbus, kuriuos galima su vaikais atlikti darželio laboratorijoje, taikant STREAM ugdymo strategiją.

Po atviros veiklos užsiėmimo, vyko metodinis pasitarimas dėl STREAM veiklų organizavimo įstaigoje. Direktorė Jolanta Rimkienė pristatė įstaigą, parodė naujas vidaus ir lauko edukacines erdves, vėliau kartu su pavaduotoja Aurelija Jazbutiene skaitė pranešimą „STREAM veiklos Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis. 2024 m.“.

Tikimės tolesnio bendradarbiavimo ir iki susitikimo regioniniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų etnokultūros renginyje „Žaliam sode“.