Mokomės piešti ant drobės

Mokomės piešti ant drobės

Grupėje „Drugeliai“ žiemos paskutinis mėnuo vasaris prasidėjo dar vienu siurprizu. Svečiuose Austėjos mamytė – Neringa Sudintienė .

Vaikams linksmai pasisveikinus, mama papasakojo, kad galima piešti ne tik ant popieriaus lapo, bet ir ant drobės. Kas ta drobė?, – pradėjo klausti vaikai. Mama paaiškino, kad tai tvirtas audinys, kuris gaminamas iš lino, medvilnės ir turi ilgaamžiškumo savybių. Kartu visi aiškinosi, o kokių priemonių reikia, norint piešti ant šio audinio?

Pagrindinės priemonės – tai teptukas, kurio pagalba dažus perkeliame ant drobės, akriliniai dažai ir paletė, kurioje maišomi dažai. O ką nupiešti? Visi kartu nusprendė, kad piešiniuose atsispindės jų svajonės.

O, kad sektųsi jas sklandžiai piešti, pasirinkome netradicinę darbo vietą – metodinį kabinetą.

Tapyba ant drobės suteikė galimybę vaikų svajonei įgyti matomą pavidalą bei galimybę išreikšti save neeiliniu būdu. Jaunieji dailininkai mėgavosi kiekvienu brūkšniu, spalva, kūrybos akimirka, džiaugėsi savo ir draugų nutapytais darbeliais bei pasakojo apie juos.

Nuoširdus ačiū Neringai Sudintienei už iniciatyvą, už piešimo priemones, už tai, kad priešmokyklinukai įgijo naujos patirties bei smagiai, turiningai praleido laiką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Žibutė Kubilienė