Pavasaris – saulutė vis dažniau šviečia, dienos po truputį šiltėja, paukšteliai čiulba, medeliai žaliuoja. Šiuo metų laiku atkeliauja pati gražiausia pavasario šventė – MAMOS DIENA.
Grupės „Drugeliai“ ugdytiniai, džiaugsmo ir šilumos pilnomis širdelėmis, džiugino mamytes dainelėmis, šokiu, eilėraštukais bei pirštukų žaidimu. Smagiausia, kad vaikai galėjo bėgti pas mamytes, jas apsikabinti, kartu pašokti draugystės šokį bei padovanoti savo mažomis rankytėmis darytą atviruką – linksmą gėlytę.
Tegul pavasaris neša daug šilumos, o vaikų meilė šildo mamyčių širdeles ne tik šventinę dieną, bet ir kasdieną!

