SEU olimpiada „DRAMBLIADA“

SEU olimpiada „DRAMBLIADA“

Kovo 25-29 dienomis grupė ,,Bitutės” dalyvavo SEU olimpiadoje „Drambliada”, kurios metu vaikai kiekvieną savaitės dieną atliko įvairias užduotis iš pateiktų temų: socialinio sąmoningumo, tarpusavio santykių, savitvardos, atsakingų sprendimų priėmimo, savimonės.

Nagrinėdami socialinio sąmoningumo temą vaikai mokėsi atidžiai klausyti, tarpusavio santykių temoje – mokėsi kurti tarpusavio santykius piešdami draugo širdį ir skirdami savo širdies dalelę jam. Trečiame užsiėmime – mokėsi savitvardos, sąmoningai kvėpuodami, ketvirtame – stiprino ir ugdė savo savimonę, žaisdami žaidimą „Rask vietos visiems. Skirk laiko – įtrauk kitus“. Penktadienį vaikai užsiėmime „Pilies statybos ir pagalba meškai“ mokėsi priimti atsakingus sprendimus.

Vykdydami šiuos užsiėmimus, žaisdami, piešdami, žiūrėdami filmukus, klausydami pasakos apie mešką, vaikai mokėsi išklausyti ir girdėti vieni kitus, priimti atsakingus sprendimus, atsakingai žiūrėti į jiems pateiktas užduotis ir stengtis jas atlikti, atsakyti į pateiktus klausimus ir įsivertinti savo sėkmę.

Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Sonata Chmylnikovienė, mokytoja metodininkė Alma Matelienė