STEAM veikla „Sodinkime ir auginkime“

STEAM veikla „Sodinkime ir auginkime“

Grupė „Bitutės“. 2026 m. gegužės mėn.

Tikslas: ugdyti vaikų supratimą apie augalų sodinimą, auginimą ir priežiūrą, skatinant stebėjimą, atsakomybę ir domėjimąsi gamta.

Pirmiausia supažinome, ko reikia, kad augalas augtų (žemės, vandens, šviesos, šilumos).

Po to mokėmės pasodinti sėklą  į žemę ir kiekvieną dieną prižiūrėti augalą: laistyti ir stebėti kaip jis auga. Su vaikais aptarinėjome augalo pokyčius ir bandėme įvardinti
(lapeliai, aukštis, spalva).

Laistydami augalus lavinome smulkiąją motoriką

Mokėmės džiaugtis savo darbo rezultatais. Iš pasodintų augalų gaminome sveikuoliškus patiekalus.

Mokytoja Sonata Chmylnikovienė