Bibliotekoje buvau! Spėk, ką ten pamačiau?

Bibliotekoje buvau! Spėk, ką ten pamačiau?

Š. m. lapkričio mėnesį Palangos lopšelis–darželis „Gintarėlis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Palangos miesto viešąją biblioteka. Bendradarbiavimo sutartyje buvo aptartas bendradarbiavimas ir bendrų projektų vykdymas. Ir štai, gruodžio 8, 10 dienomis, mūsų dvi grupės „Delfinukai“ ir „Gintariukai“, jų mokytojos Gražina Vagener ir Greta Martinkutė svečiavosi Palangos miesto viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

Pažintis su biblioteka, ypač apsilankantiems pirmąkart, padarė įspūdį. Vaikai susidomėję vartė spalvingas knygas, žavėjosi jų iliustracijomis. Jie sužinojo, kiek daug knygelių gyvena bibliotekoje, kad jos visos turi savo vietą ir, kad jas reikia padėti ten, kur buvo, arba atiduoti bibliotekininkei.

Bibliotekininkė Lina supažindino vaikus su knygų fondais, paaiškino vaikams kuo skiriasi knygynas nuo bibliotekos, parodė įvairiausių, įdomiausių knygučių.

Vėliau vaikams buvo parodytos bibliotekoje veikiančios vaikų piešinių parodos bei vaikų darbeliai iš molio.

Susitikimo pabaigoje bibliotekininkė padėkojo už gražų elgesį bibliotekoje, pagarbą knygelėms, pakvietė vaikus su tėveliais ateiti į biblioteką bei  pavaišino visus Kalėdų senelio saldainiais.