Didysis „Laumės juostos“ festivalis

Didysis „Laumės juostos“ festivalis

Š. m. liepos 22 d. Palangoje vyko 28-asis vaikų vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta 2022“. Tarp daugybės iš visos Lietuvos atvykusių kolektyvų pasirodė ir vaikų dainavimo studijos „Spalvos“ atlikėjai. Dainavimo studiją lanko Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai bei buvę šios įstaigos ugdytiniai, kurie nors jau mokosi mokyklose, tačiau nepamiršta studijos ir nuolat grįžta į ją padainuoti.

Šiais metais supratome, kad scenoje visiems kartu gali būti ankštoka, todėl scenoje dainavo dvi grupės, kurios atliko skirtingus kūrinus. Šiemet konkurse popgrupė „Spalvos mažyliai“ atliko Kakės Makės dainą „Vasara-pasaka”, o vyresnėlių komanda, vaikų popgrupė „Spalvos“ dainavo M. Mikutavičiaus dainą „Ši vasara”.

Vasaros laikotarpiu, kai norisi poilsio, atostogų, jūros ir kitų pramogų, pasiruošimas festivaliui sukelia daugybę iššūkių. Todėl nuoširdžiai dėkoju choreografei Erikai Kuzmenko už choreografiją ir kantrybę, vaikams už drąsą ir pastangas, ir žinoma didiesiems fanams tėveliams. Su tokiu palaikymu vaikai nugalėjo ir nugalės bet kokias kliūtis!

 

Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ muzikos mokytoja Aurelija Stonkutė