Emocinio intelekto lavinimo projektas „Padovanok šilumą“

Emocinio intelekto lavinimo projektas „Padovanok šilumą“

Šv. Kalėdos – tai stebuklų metas, kiekvienas iš mūsų bent dalelę laiko, dėmesio turėtume skirti ne tik artimiesiems, bet ir bendruomenės nariams, tad š. m. gruodžio 14-20 d. mūsų įstaigoje vyko emocinio intelekto lavinimo projektas ,,Padovanok šilumą“. Jo metu vyko STEAM kalėdinės kūrybinės dirbtuvės, įvairios veiklos grupėse, buvo ruošiamas vaikų koncertas, renkamos kalėdinės dovanos Palangos globos namų bendruomenei.

STEAM kalėdines kūrybines dirbtuves inicijavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Žibutė Kubilienė, Vijoleta Katkuvienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gražina Vagener. Tris dienas Drugelių ir Delfinukų grupių vaikai gamino širdeles ir puošė jas gintariukais. Mokytojai ir vaikai buvo labai kūrybingi ir išradingi. Kiekvienas širdelę dekoravo ir papuošė savaip.

Š. m. gruodžio 20 d. vaikų rankomis pagamintos širdelės buvo pakabintos ant medžio šakos ir visas „širdelių medelis“, bendruomenės kalėdinės dovanos padovanotos Palangos globos namų gyventojams.

Dėkojame įstaigos mokytojoms, vaikams, Drugelių grupės ugdytinės Noelos tėveliams už padovanotus gintariukus, įstaigos bendruomenei už atneštas kalėdines dovanas, muzikos mokytojai Aurelijai Stonkutei ir priešmokyklinės grupės mokytojai Gražinai Vagener už paruoštą koncertą globos namų bendruomenei.

Mylėkime ir būkime mylimi! Šviesių ir viltingų šv. Kalėdų!