Iniciatyva „Tėvų savanorystė – tai dovana kitiems, sau ir savo vaikui“ grupėje „Smiltelės” tęsiasi ir lapkričio mėnesį

Iniciatyva „Tėvų savanorystė – tai dovana kitiems, sau ir savo vaikui“ grupėje „Smiltelės” tęsiasi ir lapkričio mėnesį

Nuoširdžiai dėkojame ugdytinio Herkaus tėčiui Valdui Trakiui už aktyvų įsitraukimą į respublikinio projekto „Futboliukas” veiklas ir pravestus smagius futbolo užsiėmimus vaikų grupėms „Smiltelės”, „Jūreivėliai” ir „Bangelės”. Profesionalaus futbolininko ir futbolo trenerio pravestos veiklos suteikė vaikams ir mokytojoms vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties bei galimybę pamilti sportą ir šią sporto šaką. Projektas „Futboliukas“ tapo rekordiniu! Apie 400 įstaigų iš visos Lietuvos įsijungė į šį projektą ir vykdo aktyvias bei įvairias 8 mėnesius trunkančias veiklas.

Ugdytinė Elzė, drauge su savo mama Monika, visus grupės vaikus pakvietė į maisto kelionę ir pasiūlė pasigaminti dviejų, skirtingų skonių tortilijas. Vaikai susipažino su tortilijų istorija, patys tepė, dėliojo, pjaustė, improvizavo, ragavo, vyniojo, stebėjo kaip jos kepa ir labai skaniai drauge vaišinosi.

Atradome, kad visi grupės vaikai mėgsta gaminti, kad gaminti maistą yra ne tik smagu, bet naudinga ir daug ko mus išmoko: geografijos, matematikos (skaičiuoti, rūšiuoti, kalbėti apie eiliškumą), socialinių gebėjimų (atsakomybės, saugumo, švaros laikymosi, komandinio darbo, dalijimosi, pasitikėjimo savimi), lavina smulkiąją motoriką (pjaustyti, plakti, vynioti, sukti ir pan.).

Nuoširdus AČIŪ mamai už šią skanią kelionę ir savanorystę.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ilona Matulevičiūtė ir Lukrecija Gabrėnienė