Š. m. sausio 28 d. priešmokyklinės grupės ,,Bangelės” ugdytiniai lankėsi Palangos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ir dalyvavo prevencinėje akcijoje ,,Būk saugus, mokiny!”.
Pareigūnai vaikus supažindino su gaisrų gesinimo įranga, technika, ugniagesių tarnybos sąlygomis, dažniausiai kylančiais pavojais ir paaiškino jiems kaip jų išvengti.
Ugdytiniai žiūrėjo edukacinį filmuką ir atliko užduotis lape. Jie buvo supažindinti su ugniagesių gelbėtojų darbu bei vykdoma gaisrų prevencija.

