Regioninės parodos „Ateities kūrėjas“ atidarymas

Regioninės parodos „Ateities kūrėjas“ atidarymas

Š. m. lapkričio 21 d., 10:30 val. miesto viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje buvo atidaryta regioninė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvelių, pedagogų kūrybinių darbų paroda „Ateities kūrėjas“. Paroda buvo organizuojama įgyvendinant saviraiškos programą „Keliauju su STEAM. Matematika lagamine“.

Joje eksponuojami darbai sukurti ne tik Palangos miesto darželių bendruomenių, bet ir Kretingos darželių vaikų, mokytojų, tėvelių.

Parodos atidaryme dalyvavo grupės „Bangelės“ vaikai bei jų mokytojos Simona Strasevičienė ir Alma Matelienė. Mokytoja Simona perskaitė Heidi, Daniel Howarth knygos „Namai yra ten, kur gyvena mano širdis“ ištrauką ir papasakojo apie Robotuko norą išgelbėti mišką ir aplinką, kurioje jis gyvena. Vėliau mokytoja pasiūlė vaikams nupiešti savo svajonių-žaidimų robotą. Kiekvienas vaikas nupiešė savo įsivaizduojamą robotuką, o nupiešę, apžiūrėjo Ateities kūrėjų sukurtus robotus bei kitus objektus, kurie gyvens ateityje.

Dėkojame visiems, kurie sukūrė šios parodos eksponatus už neišsenkančią fantaziją ir inžinerinius sprendimus. Tariame ačiū mokytojoms – Vandai Tarvydienei, Vaidai Siraštanovienei, Simonai Strasevičienei, kurios inicijavo ir organizavo šią parodą.

Kviečiame visus aplankyti parodą „Ateities kūrėjas“, kuri eksponuojama viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje nuo š. m. lapkričio 21 d. Paroda veiks iki š. m. gruodžio 12 dienos.

Dalinamės parodos atidarymo akimirkomis.