SAUSIO 13-OJI MŪSŲ ATMINTYJE

SAUSIO 13-OJI MŪSŲ ATMINTYJE

Sausio 13-oji  – Lietuvos dvasios pergalė. Ši data įrodė, kad tautos su tokiu begaliniu laisvės troškimu, ryžtu ir neapsakoma drąsa, sunaikinti neįmanoma.

Šiems įvykiams atminti Tarptautinė istorinio teisingumo komisija organizavo respublikoje pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“. Prie šios kasmetinės iniciatyvos prisijungė ir Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ (toliau – Mokykla).

Mokyklos languose sužibo  atminimo žvakelės – gyvybės, šviesos, atminties ir vienybės simbolis. Jas vaikai kartu su savo mokytojomis uždegė pagerbdami žuvusius už Lietuvos laisvę.

Veiklų metu mokytojai organizavo pokalbius apie Laisvę, meilę Tėvynei, žiūrėjo edukacinius filmukus apie sausio 13-osios įvykius, vėliau vaikai visas savo emocijas, mintis išreiškė kūrybinėje veikloje, įprasmindami meilę Lietuvai.

Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos paminėjimas leidžia mūsų mažiesiems artimiau susipažinti su Lietuvos istorijos įvykiais, o kitiems bendruomenės nariams prisiminti šį įvykį, kaip reikšmingą dieną mūsų tautai.