Grupė „Drugeliai“. 2026 m. gegužės mėn.
Tikslas: naudojant STEAM metodą sukurti kuo daugiau įvairių gėlyčių.
Visą mėnesį vaikai lauke stebėjo augančias, žydinčias pavasarines gėlytes, įsiminė jų pavadinimus: snieguolė, kiaulpienė, tulpė. Vėliau vartė knygutes ir enciklopedijas ieškodami paveikslėlių su gėlytėmis.
Vėliau grupėje pabandėme sukonstruoti gėlytes iš spalvotų kamštelių, skalbinių segtukų, spalvoto popieriaus juostelių. Iškirpę iš popieriaus gėlytes, jas spalvinome ir pabandėme plukdyti vandenyje.
Lauke prisiskynėme kiaulpienių jas suskaičiavome ir pamatavome pagal dydį.
Dar vėliau su vaikais nuėjome į STEAM erdvę ir ant STEAM lentos pradėjome kurti gėlių pievą, mokėmės konstruoti ir spalvų.
Vyr. mokytoja Vijoleta Katkuvienė

