Sveiki atvykę į mūsų darželį!

Sveiki atvykę į mūsų darželį!

Sveiki atvykę į mūsų darželį!, – pasakėme š. m. lapkričio 15 d.

Kurmaičių pradinės mokyklos priešmokyklinukams, mokytojoms, direktorei Renatai Bumblienei ir direktorės pavaduotojai ugdymui Virginijai Kvietkauskienei.

Kurmaičių pradinės mokyklos darželio mokytojos kartu su vaikais ir mokyklos vadovybe atvyko į mūsų įstaigą pasirašyti bendradarbiavimo sutarties bei pasisemti gerosios patirties STEAM srityje.

Mokytoja metodininkė Vanda Tarvydienė pravedė Kurmaičių pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikams atvirą užsiėmimą – „STEAM veiklos „Žiniukų“ laboratorijoje“. STEAM veiklos vaikams labai patiko, jie su užsidegimu žaidė, konstravo, maišė spalvas, skaičiavo, atlikinėjo bandymus, sportavo. Užsiėmimo pabaigoje visiems vaikams buvo įteiktas „Žiniukų laboratorijos“ pažymėjimas už atradimus, smalsumą, kūrybiškumą bei drąsą.

Po atviro užsiėmimo Kurmaičių pradinės mokyklos mokytojos ir vadovybė išklausė pranešimo „STEAM veiklos Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“. Jį pristatė darželio direktorė Jolanta Rimkienė ir direktorės pavaduotoja Aurelija Jazbutienė.

Po diskusijų apie STEAM ugdymą ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje, įstaigų direktorės pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Tikimės prasmingo bendradarbiavimo ir susitikimo pavasarį su Kurmaičių pradinės mokyklos bendruomene sporto šventėje.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Aurelija Jazbutienė